طراحی سایت و قالب وردپرس
 • تاریخ انتشار خبر : جمعه ۲ تیر, ۱۳۹۶ | کد خبر : 35630 | نویسنده : مدیر پایگاه خبری موج جوان
 •   

  به گزارش موج جوان ،حجت الاسلام والمسلمین سید امین الله حجازی امام جمعه گچساران ظهر امروز در خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته ضمن دعوت نمازگزاران به رعایت تقوای الهی با اشاره به روز جهانی قدس گفت:حضرت امام خمینی(ره) برای آزادی قدس شریف دستور دادند که در سراسر عالم همه متحد و منسجم […]

  به گزارش موج جوان ،حجت الاسلام والمسلمین سید امین الله حجازی امام جمعه گچساران ظهر امروز در خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته ضمن دعوت نمازگزاران به رعایت تقوای الهی با اشاره به روز جهانی قدس گفت:حضرت امام خمینی(ره) برای آزادی قدس شریف دستور دادند که در سراسر عالم همه متحد و منسجم در روز قدس به صحنه بیایند و قدرت اسلام و مسلمین را به رخ دشمنان بکشانند.

  وی افزود:امکان ندارد دشمنان بتوانند اسرائیل را حفظ کنند چرا که حضرت امام خمینی(ره)اطلاعات و اخباری داشتند ،مقام معظم رهبری نیز اسراری دارند و ارتباطاتی دارند و فرمودند خودتان را بی خودی اذیت نکنید که حفظ اسرائیل امکان ندارد.

  امام جمعه گچساران درادامه با اشاره به فرمایشات اخیر مقام معظم رهبری در دیدار با اساتید دانشگاه ها، اظهارکرد:رهبری فرمودند:” اساتید دانشگاه ها نقش خود را در بالندگی دانشگاه ها و حراست از ارزشهای انقلاب پیدا کنند”.

  حجت الاسلام والمسلمین سید امین الله حجازی تصریح کرد:با توجه به این فرمایشات مقام معظم رهبری دانشگاه بایدبالنده و زنده باشد،دشمن از برون کشور تلاش می کند تا استاد و  دانشجوی ما بی رمق و بی تفاوت باشد و آقا فرمودندبالندگی و حراست از ارزش های انقلاب خود معانی بسیار دارد.

  وی گفت:دشمن تلاش دارد اصل ، اهداف انقلاب و اهداف امام خمینی(ره)و ارزش های انقلاب را بین ببرد که نخواهند توانست،دشمن تلاش دارد با انقلاب مخملی ، جنگ نرم  ،نفوذ در دانشگاه ها و حتی اگر بتواند بحث نفوذ در حوزه های علمیه را در سر می پروراند.

  حجت الاسلام والمسلمین سید امین الله حجازی تصریح کرد:ملت بیدار است و خواص باید هم بیدار باشند که اگر دشمنان اسلام و انقلاب خدای ناکرده روزی بر این کشور سلطه پیدا کنند به عده ای که امروز چراغ سبز نشان می دهند و آب به آسیاب دشمن می ریزند به این ها هم رحم نخواهند کردکه باید توجه داشت از دشمن هیچ انتظاری غیر از دشمنی نباید داشت.

  خطیب نماز جمعه گچساران گفت:امروز اهداف امام راحل مورد هجمه دشمنان است و امروز عده ای متاسفانه از مسیر تضعیف اصل نظام و انقلاب عبور کرده اند و برخی خواص نیز به این حد بسنده نکرده و به سراغ ائمه اطهار (ع)رفته اند که باید به آنها گفت اگراطلاعی از تاریخ اسلام ندارید و تاریخ اسلام را بلند نیستید لااقل یه کم مطالعه داشته باشید.

  حجت الاسلام والمسلمین سید امین الله حجازی گفت:اولا این بنده خدا باید از ملت ایران عذرخواهی کند چون به ملت توهین کرد و ملت ایران را با افرادی که همراه امام حسن (ع) بودند و سجاده از زیرپای امام(ع) بیرون کشیدند و مقایسه کرد ملتی را که شبانه مطیع سکه های معاویه شدندو یاران امام(ع) دور ایشان را خالی کردند.

  وی افزود:این بحث ها نوعی توهین به ملت ایران است،این ملت خون دادند و جان ها دادند برخی هنوز ملت ایران را نشناخته اند،باید بدانند که امام حسن(ع) دست به دست دشمن نداد و نکته این است که اطرافیان امام حسن بی عرضه بودند و ملت ایران در عالم نظیر ندارد.

  امام جمعه گچساران گفت:امام حسن(ع) برای حفظ اسلام مصالحه کرد درحالی که بین صلح و مصالحه زمین تا آسمان تفاوت وجود دارد،امام(ع) فرمود برای اسلام مصالحه می کنم برای اینکه اسلام را از خطر نجات دهم، امام حسن (ع)ملتی مانند ملت ایران نداشت.

  حجت الاسلام والمسلمین سید امین الله حجازی اظهارکرد:رئیس دولت اصلاحات متاسفانه در دوره ای که پست و منصبی داشت در منطقه ای سنی نشین می گوید این جمله “من کنت مولاه فهذه علی مولا” کلمه مولا به معنای صلح و دوستی است و به معنای حکومت و حاکمیت نیست، که عده ای آنجا گفتند ما ۱۴۰۰سال پیش این موضوع را گفتیم و شماها قبول نمی کردید!.

  وی افزود:اخیرا هم یکی از این به اصطلاع مفتی ها به این آقا گفتند ما ۱۴۰۰سال قبل گفتیم و شما ها قبول نکردید، دیگر بیدار شوید و آنچه را که ما گفتیم درست است،پس بنابراین امام علی (ع) و حضرت زهرا(س) به قول این ها معصوم نبودند.

  امام جمعه گچساران گفت:باز هم باید از ملت عذرخواهی کنید چرا اعتقادات شیعه را زیر سئوال می برید، اصلا ما شک داریم خود شما شیعه هستید یا سنی؟بحث پست است که جای خوددارد، بحث دین است بحث امیرالمومنین (ع) است ،خون ها داده شد سرها بریده شد و حسین ها به شهادت رسیدند برای امیرالمومنین(ع)، الان چه وضعی است دیگر.

  حجت الاسلام والمسلمین سید امین الله حجازی افزود:چند صباحی برای پست ومنصب انسان مقابل امیر المومنین(ع) قرار بگیرد آیات و روایات ما بسیار اظهر من الشمس واضع و روشن است و علت اینکه درب خانه زهرای مرضیه(س) را آتش زدند غیر از بحث بیعت و حکومت بود؟.

  امام جمعه گچساران اظهارکرد:چه وقت امیرالمومنین (ع)گفت بروید هر فردی که شما به آن رای داده اید همان درست است، که باید گفت نه خیر خیلی از جاها رای ها غلط هستند چرا گاهی فرد آنچنان که هست خودش را به مردم معرفی نمی کند و جور دیگری خود را معرفی می کند و مردم را فریب می دهد.

  وی اظهارکرد: درایران حکومت الهی باید با اذن باشد و اذن هم باید از ناحیه امام معصوم (ع)باشد و فقه هایی هم امام معصوم(ع)انتخاب می کند اما تعیین کار نمایندگان مجلس خبرگان رهبری است که باید دانست نمایندگان مجلس خبرگان که فقیه هستند حق انتخاب ندارند و حق تعیین دارند.

  حجت الاسلام والمسلمین سید امین الله حجازی تصریح کرد:حکومت یک بحث است و اجرائیات بحث دیگری است مقامی که شما دارید مقام اجراست یعنی شما باید فرمان حاکم را اطاعت و اجرا کنید و جایگاه شما جایگاه اجرایی است و نه رهبری و نه حاکمیت.

  امام جمعه گچساران اظهارکرد:برخی از افراد ضیافت های افطاری برای فریب مردم برپا می کنند در پوشش کمیته امداد و تحت پوشش بهزیستی،بابا شما دارید عقیده این مردم و هستی این مردم را به باد می دهید ، دوگانه با مردم صحبت نکنید و صاف و صادق باشید .

  وی افزود:این آقا دوباره گفت بخشی از اقتصاد دست یک دولت بی تفنگ بود که آنرا به یک دولت با تفنگ تحویل داده ایم و کسی جرات رقابت با آن را ندارد،یعنی یکباره بگویید دست ها بالا و تسلیم شوید پس ما تفنگ، ارتش، سپاه، بسیج و نیروهای مخلص امام زمان(عج) نیاز نداریم.

  حجت الاسلام والمسلمین سید امین الله حجازی گفت:این برخوردها چه معنایی دارد به تعبیر مقام معظم رهبری این پاسخ موشکی به ترقه بازی ،دشمنان خودشان را دارند جمع می کنند و تحلیل گران شرق و غرب می گویند این پاسخ ایران به داعش نبود داعش که عددی نیست و این پاسخ به بدبخت هایی همچون آمریکا، اسرائیل و آل سعود بود .

  امام جمعه گچساران افزود:ما بیاییم نیروهای خودمان را تضعیف کنیم که چه بشود که اگر پشت پرده قرارداد هایی بسته اید آن بویی که شنیدید بوی کباب نبود و اشتباه بود ماه رمضان است توبه کنید و از ملت عذرخواهی کنید.

  انتهای پیام

  ابرچسب ها :
  امروز یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷
  • تـــازه ترین خبرها
  • پـــربازدیدترین ها
 • معاون استاندار کهگیلویه و بویراحمد: تلاش کنیم با سربلندی راویان خوبی برای انتقال فرهنگ دفاع مقدس باشیم
 • واکنش سخنگوی شورای شهر دوگنبدان به تخلیه زباله‌ مقابل پلیس راهنمایی و رانندگی گچساران
 • واکنش یکی از افراد نزدیک به تاج‌گردون به انتشار ایمیل‌های حاشیه‌ساز
 • اسید پاشی در روستای آروی گچساران+تصاویر
 • هشدارپایگاه خبری نفت ساران ونشریه صبح گچساران به شهرداری گچساران
 • یادداشت/مردم گچساران وباشت درانتخابات پیش رو پاسخ ایمیل های منتسب به غلامرضا تاجگردون را خواهند داد
 • سید عباس صالحی وزیر فرهنگ وارشاد اسلامی کشورخواستار شنیدن صدای اعتراض روزنامه نگار معترض گچسارانی در وزارت نفت شد
 • ازهمایش قلم اقوام و آرامش تا اعتراض خبرنگاران در گچساران
 • منع خبرنگاران از تهیه عکس و خبر در همایش قلم اقوام وارامش و ترک جلسه توسط خبرنگاران در گچساران
 • نیزارهای کانال فاضلاب گچساران به خانه امن معتادان تبدیل شده است+فیلم
 • مدیر مجموعه ورزشی شهید بشارت گچساران از بهسازی و زیباسازی این مجموعه خبرداد+گزارش تصویری
 • مبارزه آتش نشانان گچساران با حوادث و بلایا با “دست خالی”
 • مدیر آموزش و پرورش شهرستان گچساران از کاهش چشمگیر آمار اسکان نسبت به سال گذشته خبر داد
 • گزارش تصویری از کلنگ زنی آبرسانی در خیرآباد و همایش توسعه اقتصادي در لیشتر
 • وزیر ارتباطات وفناوری اطلاعات از برطرف شدن مشکلات ارتباطی استان تا پایان سال ۹۷ خبر داد
 • جشنواره نوروزی وغذاهای سنتی در گچساران برگزار شد+گزارش تصویری
 • اولین جشنواره هفت سین در گچساران برگزار شد+گزارش تصویری
 • فرماندار گچساران از حضور بالای میهمانان نوروزی درمناطق گردشگری شهرستان در روزهای نخستین سال ۹۷ خبرداد
 • یادداشت به قلم صالح الماسی/دست از کالای ایرانی برنداریم
 • نوروز ۱۳۹۷ برهمه ی ایرانیان مبارک باد