- پایگاه خبری ،تحلیلی موج جوان - http://mojejavan.ir -

پیام مدیر آموزش و پرورش شهرستان گچساران به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید

به گزارش موج جوان همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید مدیر آموزش و پرورش شهرستان گچساران در پیامی این مناسبت رابه دانش آموزان تبریک گفت.متن پیام به شرح زیر می باشد:

[1]

ن وَالْقَلَمِ وَمَا یَسْطُرُونَ

پاییز با خود شور می آورد، شوری توام با شور حسینی؛ قاصدک ها، خبر از بازگشایی مدارس می دهند. مهر که می آید، پاییز آغاز می شود. برگ های درختان که شروع به ریزش می کنند، شکوفه های لبخند کودکان، یکی یکی گل می دهند امروز، چشم های صفا و یکرنگی، در حضور ماه مهر می جوشد و شوق های دسته جمعی در محیطی گرد آمده اند تا بار دیگر، بوی ” یار مهربان” را جشن بگیرند،
نسیم، عطر پرواز را از سطرهای مقدس کتاب ها، هم

راه با صدای کودکان سر خوش مدرسه، به آسمان هفتم می رساند.آموزش و پرورش و نظام تعلیم و تربیت رکن اصلی پویایی جامعه است و این مهم با مشارکت و همراهی فرهیختگان و اندیشمندان به انجام می رسد.
بار دیگر فصل « مهر» از راه رسید و تقارن اول مهر، بهار تعلیم و تربیت با ماه محرم تابلوی مقاومت، ایثار و شهادت و هفته دفاع مقدس حاوی این پیام است که تخصص و تعهد باید در کنار هم باشند تا بشریت را از گرداب جهالت و گمراهی و تباهی نجات بخشند و چه لاله های دلسوخته ای بودند که از مکتب تعلیم و تربیت به مکتب ایثار و شهادت رفتند تا درس آزادی و آزادگی را معنا بخشند.
اکنون‌ که در پرتو توجهات حضرت ولی‌عصر (عج)، هدایت‌ ها و حمایت‌های رهبر معظم انقلاب و درایت دولت تدبیر و امید، عرصه تعلیم و تربیت در مسیر تحول بنیادین نظام آموزشی کشور، راه رشد، تعالی و کمال را می‌پیماید، مجموعه آموزش ‌و پرورش به‌ عنوان بسترساز این امر خطیر، با خدمت شبانه‌روزی و استفاده از همه مزیت‌ها و با همکاری سایر بخش‌ها به سمت بهبود وضع موجود حرکت می‌کند.
امیدوارم در سالی که به تدبیر رهبر حکیم و فرزانه انقلاب مزین به نام ” حمایت از کالای ایرانی ” شده است با عمل به منویات رهبر انقلاب و با تدبیر دولت خدمتگزار، بتوانیم ایران اسلامی را به قله‌های امید، پیشرفت و سربلندی برسانیم که این مهم با تلاش اساتید و معلمان سخت‌کوش و دانشجویان و دانش‌آموزان عزیز محقق خواهد شد.
اینجانب شروع سال تحصیلی جدید را که همزمان شده با پایان دهه اول محرم به تمامی اصحاب تعلیم و تربیت، قلم و اندیشه به ویژه اساتید و معلمان دلسوز زحمتکش و دانشجویان و دانش آموزان پر تلاش شهرستان ” گچساران ” تبریک عرض می نمایم و موفقیت روز افزون آنها را در سالی که از طرف مدیریت آموزش و پرورش به ” مدرسه کانون تحول، پیشرفت، تعالی و مشارکت ” مزین گردید، از خداوند مهربان خواستارم.

سید ظهیرالدین پورالحسینی
مدیرآموزش و پرورش شهرستان گچساران

انتهای پیام/سعید روزافزای