- پایگاه خبری ،تحلیلی موج جوان - http://mojejavan.ir -

آیین تکریم و معارفه رئیس دادگستری شهرستان گچساران برگزار شد/میشان از حضار و میهمانان به دلیل کمبود فضا عذرخواهی کرد

به گزارش موج جوان صبح امروز با حضور مدیر کل دادگستری استان کهگیلویه و بویر احمد و فرماندار گچساران و مدیران شهرستانی و کارکنان دادگستری شهرستان گچساران رئیس جدید دادگستری گچساران معرفی شد.

 

در این آیین پس از افتتحاح سالن اجتماعات توسط مدیرکل دادگستری استان مراسم با قرائت قرآن و سرود جمهوری اسلامی ایران آغاز شد ورضا میشان رئیس سابق دادگستری گچساران ضمن عرض خیرمقدم خدمت مدیر کل دادگستری و مدیرکل زندان و اقدامات تامینی استان و فرماندار و مدیران شهرستان و اصحاب رسانه از کوچک بودن فضاو نبود صندلی کافی برای میهمانان از همگی عذرخواهی کرده و به دلیل تجهیز و بهره برداری از این سالن از مدیرکل دادگستری استان تقدیر کرد.

[1]

میشان بیان اینکه اعتیاد بیکاری و فضای مجازی از مهمترین عوامل تشکیل پرونده در قوه قضاییه است افزود:قوه قضاییه مامن و پناه گاه مظلومان و ستمدیدگان است و در خصوص پرونده بانک تجارت گچساران پرونده در دادگستری به طور قاطع پیگیری و کیفر خواست صادر شدوصدور احکام در کوتاه ترین زمان ممکن نشان داد کسانی که بخواهند نظم عمومی را بر هم بزنند قوه قضاییه به طور قاطع با او برخورد خواهد شد.

امام جمعه گچساران در این آیین ضمن عرض تسلیت در پی فرارسیدن اربعین حسینی برای دکتر میشان ومدیرجدیددادگستری آرزوی موفقیت و سلامتی کرد.

سید امین الله حجازی بابیان اینکه قوه قضاییه مامن و پناهگاه مظلومان است افزود:به دلیل کمبود فیلتر تمامی بارها بر دوش دستگاه قضایی میفتد.

فرماندار گچساران در این آیین ضمن خیرمقدم خدمت حضار برای روسای قدیم وجدید دادگستری آرزوی توفیق کرد.

مدیرکل دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد در این آیین گفت مجموعه دستگاه قضایی باید شان وجایگاه این دستگاه را حفظ کنند.

حجت الاسلام مزارعی بیان اینکه دکتر میشان همواره با کارکرد خود مارا راضی نگه داشت گفت:دکتر غریب پور یکی از کارکنان پرتلاش دستگاه قضاییست که برای گچساران انتخاب شد.

مزارعی ادامه داد:تمامی حرکات ناامنی در زیر ذره بین دستگاه قضا می باشد چنانچه استحضار داشتید دوحکم سرقت مسلحانه در گچساران و یاسوج با قاطعیت تمام صادر شد.

مدیرکل دادگستری استان از کارکنان این دستگاه خواست از ظرفیت ریش سفیدان استفاده کنید و دستگاه قضا خط مقدم امنیت در جامعه است و دستگاه قضایی باید ضمن دوستی و صمیمیت و تکریم مردم استقلال و قاطعیت خود را حفظ کند.

[2]

در پایان از زحمات دکتر رضا میشان تقدیر و دکتررضا غریب پور جهان آباد به عنوان رئیس جدیددادگستری گچساران معرفی شد.

[3]

انتهای پیام /گزارش از سعید روزافزای