سیده سکینه قاضی فر رئیس مرکز علمی  کاربردی یک گفت: با توجه به اینکه از ۶ ماه گذشته این مجوز را وزارت علوم به مرکز علمی کاربردی داده تا این دوره در اینجا برگزار شود برای خانم علم زاده به عنوان مدیر مرکز ابلاغ زدیم و نزدیک به یک ماه است که شروع به کار کردند .همچنین در هفته گذشته با مدیران ادارات جلساتی داشتیم که همایش‌هایی برگزار کنیم.

سیده سکینه قاضی فر افزود: سمینار امروز با حضور افرادی که کارآفرین و یا ایده کوچکی و بزرگی داشتند و منجر به ایجاد شغل برای خود و دیگران می‌شدند و افرادی که اطلاعاتی در این مورد نداشتند برگزار شد در چنین سمینارهایی همه افراد از کارمندان ،دانشمندان  و مدیران میتوانند شرکت کنند.

رئیس مرکز علمی  کاربردی یک بیان کرد : این سمینار گام خوبی بود که در روزهای آینده مشخص می شود که افرادی ایده داشتند و نمی توانستند این ایده را چگونه به مرحله ظهور برسانند نشان خواهند داد این سمینار چقدر تاثیر گذار است .

وی گفت: خانم فاطمه علم زاده در این مرکز به عنوان مشاور فعال هستند و افرادی که اختراعات و ایده هایی دارند می‌توانند به وی مراجعه نمایند و همچنین مرکز علمی و کاربردی به عنوان حمایت کننده از لحاظ خاص بند می‌آورد.

در این سمینار آقای سید ظهیر الدین پورالحسینی رئیس  قبلی آموزش و پرورش گچساران به ارائه یکی از ایده های مهم در آموزش و پرورش گچساران که به تازگی اجرایی شده بود پرداخت و نقاط قوت آن را مورد بررسی قرار داد.

 

انتهای خبر/الماسی