- پایگاه خبری تحلیلی موج جوان - http://mojejavan.ir -

افتتاح نمایشگاه مبل ،لوستر و سرویس خواب گچساران در آخرین روز کار رحیمی در گچساران – تصاویر

 با حضور فرماندار [1] شهرستان گچساران [2] ،مدیرکل صنعت معدن و تجارت استان و برخی از مدیران شهرستان نمایشگاه مبل ،لوستر و سرویس خواب در [3] سالن فرماندار [1]ی این شهرستان افتتاح شد .

به گزارش موج جوان [4] ، مدیرعامل شرکت نمایشگاههای دائمی استان در [3] این آیین گفت : [5] نمایشگاه مبل ،لوستر و سرویس خواب با حضور تولیدکنندگان برتر کشور که عمدتا از تهران در [3] نمایشگاه حضور دارند در [3] قالب ۸۵ غرفه محصولات خود را به شهروندان عزیز ارائه می دهند .

بابک در [3]ست در [3] ادامه [6]بیان کرد: [5] در [3] راستای حمایت از تولیدات داخلی تمامی کالاهای عرضه شده در [3] این نمایشگاه از تولیدات داخل کشور هستند که نسبت به قیمت بازار از تخفیف ۲۰ الی ۳۰ در [3]صد برخوردار هستند .

در [3]ست ادامه [6]داد : [5] این نمایشگاه از تاریخ دوم الی ششم بهمن ماه فعالیت خواهد کرد که ساعات بازدید از ساعت ۱۵ الی ۲۲ خواهد بود [7] .

وی گفت : [5] از بازدیدکنندگان محترم تقاضا داریم در [3] صورت انتخاب کالاهای خریداری شده مستند عکس یا فیلم تهیه نمایند که در [3] زمان تحویل کالا مشکلی نداشته باشند.

مدیرعامل شرکت نمایشگاههای دائمی به خریداران توصیه کرد: [5]در [3] قبال خریدهای که به غیر از کار کف بود [7]ه مبلغ بیعانه را میباسیت در [3] قبال اخذ فاکتور معتبر ودر [3]ج مشخصات کالا پرداخت نمایند و مابقی را در [3] زمان تحویل پس از رویت و تایید نهایی تحویل غرفه دار دهند در [3] غیره اینصورت شرکت نمایشگاه مسوولیتی در [3] قبال عدم تحویل نخواهد داشت .

انتهای پیام/منبع فصلی نو

[8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17]

ما را دنبال کنید موج جوان [4]