- پایگاه خبری تحلیلی موج جوان - http://mojejavan.ir -

افتتاح نمایشگاه مبل ،لوستر و سرویس خواب گچساران در آخرین روز کار رحیمی در گچساران – تصاویر

 با حضور فرماندار شهرستان گچساران ،مدیرکل صنعت معدن و تجارت استان و برخی از مدیران شهرستان نمایشگاه مبل ،لوستر و سرویس خواب در سالن فرمانداری این شهرستان افتتاح شد .

به گزارش موج جوان ، مدیرعامل شرکت نمایشگاههای دائمی استان در این آیین گفت : نمایشگاه مبل ،لوستر و سرویس خواب با حضور تولیدکنندگان برتر کشور که عمدتا از تهران در نمایشگاه حضور دارند در قالب ۸۵ غرفه محصولات خود را به شهروندان عزیز ارائه می دهند .

بابک درست در ادامه بیان کرد: در راستای حمایت از تولیدات داخلی تمامی کالاهای عرضه شده در این نمایشگاه از تولیدات داخل کشور هستند که نسبت به قیمت بازار از تخفیف ۲۰ الی ۳۰ درصد برخوردار هستند .

درست ادامه داد : این نمایشگاه از تاریخ دوم الی ششم بهمن ماه فعالیت خواهد کرد که ساعات بازدید از ساعت ۱۵ الی ۲۲ خواهد بود .

وی گفت : از بازدیدکنندگان محترم تقاضا داریم در صورت انتخاب کالاهای خریداری شده مستند عکس یا فیلم تهیه نمایند که در زمان تحویل کالا مشکلی نداشته باشند.

مدیرعامل شرکت نمایشگاههای دائمی به خریداران توصیه کرد:در قبال خریدهای که به غیر از کار کف بوده مبلغ بیعانه را میباسیت در قبال اخذ فاکتور معتبر ودرج مشخصات کالا پرداخت نمایند و مابقی را در زمان تحویل پس از رویت و تایید نهایی تحویل غرفه دار دهند در غیره اینصورت شرکت نمایشگاه مسوولیتی در قبال عدم تحویل نخواهد داشت .

انتهای پیام/منبع فصلی نو

[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10]