- پایگاه خبری تحلیلی موج جوان - http://mojejavan.ir -

واکنش مدیر کل آموزش وپرورش استان کهگیلویه وبویراحمد نسبت به حواشی ایجاد شده در خصوص منازل سازمانی آموزش وپرورش گچساران

به گزارش موج جوان ،مدیرکل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد نسبت به مسائل پیرامون منازل سازمانی آموزش و پرورش شهرستان گچساران روشنگری نمود.

 

[1]هادی زارع پور در گفت وگو با پایگاه خبری تحلیلی موج جوان در گچساران افزود:تصمیم نامه ای در سال ۱۳۸۷ در دولت وقت مصوب گردید که در شهرهای با جمعیت بالای ۲۵ هزار نفر افراد واجد شرایطی که آن موقع در منازل سازمانی سکونت داشته اند واگذار شود و یا اینکه از طریق مزایده به فروش برسد و به حساب خزانه دولت واریز شود و این دومصوبه نسبت به منازل سازمانی اتخاذ گردید.

مدیرکل آموزش و پرورش استان با بیان اینکه مدت زمان اجرای این مصوبه ۵ سال بوده است افزود: سه شهر استان شامل این مصوبه شد که در یاسوج همه منازل آن تعیین تکلیف شده است که یا به افراد واجد شرایط واگذار شده و یا به مزایده گذاشته شده و یا تغییر کاربری از مسکونی به آموزشی داده شده است.

زارع پور به منازل سازمانی گچساران اشاره کرد وگفت:در این شهرستان مالکیت ۸۰ دستگاه فرهنگیان متعلق به صنعت نفت بوده و حق بهره برداری و انتفاع آن از زمان انقلاب تاکنون به آموزش و پرورش داده شده و این منازل مشمول مصوبه هیئت وزیران نمی شود و ۴۰ دستگاه فرهنگیان را آموزش و پرورش خریداری کرده است و مشمول آن مصوبه هیئت وزیران می شود که آموزش پرورش می تواند به افراد واجد شرایط واگذار یا به مزایده گذاشته و یا تغییر کاربری بدهد که در شهرستان گچساران افراد واجد شرایط نداریم و یا به ندرت وجود دارد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان کهگیلویه وبویراحمد در پاسخ به سوال این پایگاه خبری مبنی بر حکم قطعی مدیر آموزش و پرورش گچساران گفت:هنوز تصمیم قطعی در این خصوص اخذ نشده است .

انتهای پیام/صالح الماسی