- پایگاه خبری تحلیلی موج جوان - http://mojejavan.ir -

اولین جلسه شورای اداری آموزش و پرورش گچساران در سال جدید برگزارشد/از غیبت برخی اعضای جلسه واخطار فرماندار تا مدرسه ای در مرکز شهرگچساران که سرایدار وکادر آموزشی آن دسترسی به گاز ندارند/گزارش تصویری

به گزارش موج جوان عصر امروز با حضور فرماندار ،سرپرست آموزش و پرورش ،مدیران ادارات و اعضای شورای اداری آموزش و پرورش جلسه ای در سالن کنفرانس آموزش و پرورش گچساران برگزار شد.
سرپرست آموزش و پرورش شهرستان گچساران در این جلسه ضمن تقدیر و تشکر از حاضرین جلسه بالاخص فرماندار شهرستان سال نو را به همه حضار تبریک گفت.
محمد شهبازی در ادامه با گلایه از عدم حضور شهردار و شورای شهر عنوان کرد:ما دعوت نامه را با امضای شخص فرماندار برای همه ارسال کردیم که فرماندار عنوان کرد:برای غایبین اخطاریه ای با امضای بنده صادر بفرمایید.
شهبازی هدف از تشکیل جلسه را بیان دستور کار در خصوص هفته گرامیداشت معلم عنوان کرد و گفت:تجلیل از معلمان در دستور کار ماست و در واقع نهاد های مختلف باید بیایند و از مقام معلم تجلیل کنند و مبلغی بالغ بر ۶۰میلیون تومان هزینه تجلیل از فرهنگیان و تبلیغات و لوح و تندیس می شود که انتظار داریم ادارات حاضر در جلسه در این خصوص بخشی از کار ها را عهده دار شوند.
در این جلسه نماینده شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران چاپ لوح تقدیر و ویژه نامه هفته معلم و ۴عدد بنر را برعهده گرفت و
تعداد ۱۰۰۰نفر کیک و آب میوه توسط اداره صنعت معدن و نوسازی مدارس برای پذیرایی در نظر گرفته شد.

سرپرست آموزش و پرورش شهرستان ضمن تشکر از اداراتی که در جلسه آمادگی خود را برای همکاری با آموزش و پرورش اعلام نمودند گفت:ما چه با کمک ادارات و چه بی کمک آنها از فرهنگیان عزیز تجلیل می نمودیم چرا که در جشنواره دانش آموزان عشایر به مدت چند روز میزبان ۴۵۰ دانش آموز بودیم .

شهبازی در ادامه گریزی به دیوار مدرسه نیایش گچساران زد و از فرماندار محترم خواستار پیگیری این موضوع شد که در همین حین مدیر مدرسه دخترانه نیایش گچساران اعلام کرد :از زمانی که این مدرسه تحویل داده شده است گاز آن وصل نشده است که ناچاریم برای استفاده دبیران از بیرون پیک نیک بیاوریم و سرایدار این مدرسه دارای فرزندانی است که برای استحمام ناچار است در بیرون و یا منزل دیگری امورات بهداشتی خود را انجام دهند.

در ادامه این جلسه رئیس نوسازی مدارس شهرستان گچساران دلیل قطع بودن گاز این مدرسه را مطالبات نظام مهندسی از پیمانکار پروژه عنوان کرد که فرماندار از وی خواست تا افراد مرتبط با موضوع قطعی گاز را به دفتر فرماندار دعوت تا مشکل قطعی گاز برطرف شود

در پایان این جلسه علی خوان پایه فرماندار گچساران گفت:آموزش و پرورش به گردن همه ما حق بزرگی دارد چون وظایف سنگینی در بحث تعلیم و تربیت دانش آموزان دارد و این اداره باید تقویت بشود.

انتهای پیام/سعید روزافزای

[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13]