- پایگاه خبری تحلیلی موج جوان - http://mojejavan.ir -

یادداشت/تخریب نماینده گچساران و باشت و ایل بزرگ قشقایی به دلیل پیج شخصی یک لیدر صحیح نیست/شاید اودیگر لیدر نباشد

امید گچساران [1]: [2]فضای مجازی یکی از اعضای لاینفک شهروندان در [3] جامعه است اما سواد مجازی و نحوه استفاده از آن برای بسیاری ها تبیین نشده است .


متاسفانه بهره برداری های سیاسی از پیج های شخصی افراد یکی از معضلاتی است که دامن گیر فضای مجازی شده است.
ایل بزرگ قشقایی از ایلات حماسه ساز جنوب ایران دارای سنت ها و فرهنگ های مخصوص به خود می باشد و میهمان نوازی و کاکاگری از صفات بارز این ایل می باشد.
طی روزهای گذشته تصاویری از پیج شخصی یکی از لیدر [3] های سیاسی ایل قشقایی در [3] فضای رسانه بازنشر شده است که اگر صاحب پیج کارش اشتباه بود [4]ه است خود بازنشرمطالب هم گناهی بزرگتر از اشتباه نباشد کمتر نیست.
اینک که در [3] آستانه انتخابات قرار داریم واین لیدر [3] که عده ای او را منتسب به غلامرضا تاج گردون [5] می دانند در [3] پیج شخصی خود در [3] اینستاگرام تصاویری از مراسمات وتوریست های خارجی منتشر می کند و خوب است که بدانیم این حق را دارد که به واسطه بازنشر تصاویر خود ازمراجع قضایی پیگیری کند،آیا تخریب او در [3] فضای سایبر آن هم به اسم ایل قشقایی صحیح است؟
زندگی شخصی هر کسی به خودش مربوط است و به قولی هر کسی را در [3] قبر خودش می گذارند و هر کدام از ما خطاها و گناهان نابخشودنی در [3] زندگی خود داریم که فقط خداوند از آنها آگاه است .پس برای تخریب یک نماینده [6] مجلس نام ایل بزرگ قشقایی را خراب نکنید .
انتهای پیام/ نویسنده : [2]سعید روزافزای [7]/فرزندی از ایل قشقایی

ما را دنبال کنید موج جوان [8]