- پایگاه خبری تحلیلی موج جوان - http://mojejavan.ir -

یادداشت سیاسی /مراقب مهره های نفوذی در آستانه انتخابات گچساران و باشت باشیم/دعواهای زرگری یکی از راه های نفوذ است

موج جوان [1]: [2]علی رغم اینکه تمایلی به نوشتن یادداشت در [3] خصوص جناح های سیاسی را نداشتم اما به جهت تنویر افکار سیاسیون و مردم ومطلع شدن آنها از برخی نیروهای نفوذ [4]ی اقدام به نگارش این مطلب نمودم .

[5]

سالهاست دوگانگی های ایجاد شده در [3] جامعه به اسم جناح سیاسی موجب فریب افکار عمومی شده است و در [3] این بین افراد نان به نرخ روز خور خوب می دانند چه زمانی و با چه هدفی به چه جناحی وارد شوند و سپس چرخش پیدا کنند .آنها خوب می دانند روزنه های ورود به حریم سیاسیون کی باز می شود و وسیله ی آن را فراهم می کنند اما موفقیت نفوذ [4]ی ها به میزان آگاهی  آن فرد سیاسی برمی گردد که آیا فریب بخورد و یا اینکه اورا بپذیرد و از او استفاده کند و سپس او را رها کند که اگر چنین کند او واقعا سیاست مدار است.

با پیدایش رسانه ها راه نفوذ [4] هموار تر شده است و جناح های مقابل با استفاده از سند مجازی عملیات خویش را پیش می برند ودر [3] این بین نیاز است سیاسیون مشاورین هوشمندی در [3] کنار خود داشته باشند تا در [3] خصوص این گونه مسائل به آنها هشدار دهند .

انقلاب اسلامی ایران حاصل خون هزاران شهید گلگون کفن بود [6] و این که همینک عده ای خود را به انقلاب نسبت دهند و در [3] فضای مجازی برند سازی کنند در [3] نزد مردم اصلا جالب نیست واز طرفی استفاده از موقعیت سیاسی و اجتماعی برای پیشبرد اهداف شخصی باهر هدفی ناپسند است.

این طبیعی است که برای ضربه زدن به طرف مقابل ابتدا باید وارد حریم اوشد و برای این موضوع نیاز به یک اجازه عبور است و احساس می کنم دعوای زرگری معبر مناسبی برای این موضوع باشد .

حال بر خودم واجب دانستم تا به سیاسیون خدوم که واقعا قصد خدمت به شهر و دیارشان را دارند هشدار بدهم اگر چه خودشان آگاه هستند اماگول برند سازی ها را نخورند چرا که نان به نرخ روز خورها هر روز در [3] جامعه تکثیر می شوند و پس از اینکه اسب شان از پل تاکرد حافظه کوتاه مدتشان هم کسی را به یاد نمی آورد .

سخن پایانی : [2]یک کبوتر وقتی مدتی در [3] یک مکان زندگی کرد اگر او را به دورترین نقطه هم ببرید بازهم به منزل خود برمی گردد و در [3] واقع جلد می شود پس مراقب کبوترها و پرستوهای جلد باشیم.

انتهای پیام/سعید روزافزای [7]

ما را دنبال کنید موج جوان [1]