- پایگاه خبری تحلیلی موج جوان - http://mojejavan.ir -

کشف بیش از ۹۸۰میلیون ریال کالاهای قاچاق در گچساران

موج جوان [1]: [2] فرمانده انتظامی [3]شهرستان گچساران [4] از کشف محموله قاچاق به ارزش۹۸۰ میلیون ریال از ۳ دستگاه خودر [5]و وانت در [5] گچساران [4] خبر داد.

 

[6]
به گزارش پایگاه خبری پلیس،سرهنگ”سید محمد موسوی”اظهار داشت: [2] مأموران پلیس آگاهی وپاسگاه آبشیرین این فرماندهی در [5] راستای اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا و ارز ضمن هماهنگی با مرجع قضائی در [5] محور ورودی وخروجی گچساران [4] ایست و بازرسی دایر کردند.
وی افزود [7]: [2]مأموران حین انجام ایست و بازرسی به ۳دستگاه خودر [5]وی وانت مشکوک شدند و آنان را متوقف کردند.
موسوی تصریح کرد: [2] مأموران در [5] بازرسی از این خودر [5]وها که عمدتا لوازم خانگي واداری بود [8]ند ۱دستگاه یخچال فریزر ۲قلو، ۱۰عددانواع صندلی فانتزی و چرخ دار ،۲دستگاه ماشین لباسشویی و… کشف و ضبط کردند.
وی با اشاره به این که کارشناسان ارزش کالاهای کشف شده را ۹۸۰میلیون ریال اعلام کرده اندخاطر [9]نشان کرد: [2] در [5] این راستا ۳نفر راننده دستگیر [10] که پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی و خودر [5]وها نیز به پارکینگ منتقل شدند.
فرمانده انتظامی [3]شهرستان گچساران [4] در [5] پایان تأکيد کرد: [2] مبارزه بی امان با قاچاقچیان و اخلالگران،در [5]اموراقتصادی جزو اولویت های نیروی انتظامی شهرستان گچساران [4] است .

انتهای پیام/سعید روزافزای [11]

ما را دنبال کنید موج جوان [1]