- پایگاه خبری تحلیلی موج جوان - http://mojejavan.ir -

جانشین فرمانده انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد از کشف  کالای قاچاق  از یک دستگاه  خودرو پژو ۴۰۵ در محورشیراز به گچساران به میزان بیش از۳میلیارد و ۷۴۰میلیون ریال خبر داد

موج جوان [1] : [2]جانشین  فرمانده انتظامی [3]استان کهگیلویه و بویراحمد [4] از کشف  کالای قاچاق  از یک دستگاه  خودر [5]و پژو ۴۰۵ در [5] محورشیراز به گچساران [6] به میزان بیش از۳میلیارد و ۷۴۰میلیون ریال  خبر داد.

[7]

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ”کیقباد مصطفایی  “اظهار داشت: [2]  در [5]راستای مبارزه با قاچاق کالا و ارز ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر [5] شهرستان گچساران [6]  ضمن هماهنگی با مرجع قضایی در [5] محور شیراز به گچساران [6] ایست و بازرسی دایر کردند.

 

وی افزود [8]: [2] مأموران حین انجام ایست و بازرسی به یک دستگاه خودر [5]و پژو ۴۰۵  مشکوک شده و آن را متوقف نمودند.

 

سرهنگ مصطفایی  تصریح کرد: [2] مأموران در [5] بازرسی از این خودر [5]و بیش از  ۳ میلیارد و۷۴۰میلیون ریال کالای قاچاق شامل   ۱۹دستگاه بیت کوئین(دستگاه استخراج ارز دیجیتال) و۸عدد پایور ولوازم جانبی آن فاقد هرگونه مدارک مثبته گمرکی کشف و ضبط نمودند.

 

جانشین فرمانده انتظامی [3]استان کهگیلویه و بویراحمد [4] خاطر [9]نشان کرد: [2] برابرنظر کارشناسان ،ارزش کالاهای کشف شده ۳میلیاردو۷۴۰میلیون  ریال،برآورد شده است ودر [5]این زمینه ۱ نفرقاچاقچی دستگیر [10] و به مرجع قضائی تحویل و خودر [5]ونیز به پارکینگ انتقال  یافت

انتهای پیام

ما را دنبال کنید موج جوان [1]