- پایگاه خبری تحلیلی موج جوان - http://mojejavan.ir -

معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع تشریح کرد دریافت۱۷،۵درصد فوق‌العاده جداازطرح رتبه‌بندی برای معلمان تمام وقت

موج جوان [1]: [2]علی الهیار ترکمن در [3] مورد جزئیات طرح معلم تمام‌وقت، اظهار کرد: [2] در [3] آموزش‌وپرورش دو مصوبه برای برقراری فوق‌العاده ویژه در [3] حکم حقوقی شاغلین وجود دارد.

[4]

وی افزود [5]: [2] طبق مصوبه اول همکاران فرهنگی که ۶ ساعت بیشتر از ساعات کاری مجاز خود خدمت می‌کنند به‌عنوان معلم تمام‌وقت، معرفی شده و از افزایش ۱۷.۵ در [3]صدی فوق‌العاده ویژه در [3] حکم حقوقی خود برخوردار می‌شوند.

الهیار ترکمن ادامه [6]داد: [2] همچنین طبق مصوبه اخیر در [3] راستای رتبه‌بندی فرهنگیان، با توجه به رتبه حرفه‌ای آن‌ها فوق‌العاده ویژه‌ای در [3] حکم حقوقی این افراد برقرار شده است.

معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع با اشاره به اینکه معلمان می‌توانند همزمان از مزایای هر دو مصوبه فوق‌العاده ویژه استفاده کنند، گفت: [2] این مصوبات یکدیگر را نقض نمی‌کنند یعنی برای نیروهای آموزشی با توجه به رتبه آن‌ها به‌صورت سیستمی فوق‌العاده ویژه برقرار می‌شود و اگر همین نیروی آموزشی با افزود [5]ن ۶ ساعت به ساعت تدر [3]یس خود به معلم تمام‌وقت تبدیل شود، از مزایای فوق‌العاده ویژه طرح معلم تمام‌وقت نیز برخوردار می‌گردد.

وی در [3] پایان گفت: [2] با حمایت دولت و پیگیری وزیر آموزش‌وپرورش توانستیم امتیازات این افزایش حقوق را به‌صورت قانونی در [3] بیمه و بازنشستگی فرهنگیان هم وارد کنیم.

انتهای پیام/مهر

ما را دنبال کنید موج جوان [1]