علی رضا نیکروز روز چهارشنبه در جلسه شورای فرهنگی استانداری گفت با میزبانی هیئت ورزش‌های همگانی استان و اداره کل ورزش وجوانان و همه دستگاه های اجرایی استان، همایش بزرگ پیاده‌ روی خانوادگی به مناسبت روز دختر و دهه پر برکت کرامت در روز جمعه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۳ برگزار می‌ شود.
وی عنوان کرد این همایش همزمان در همه شهرهای به مناسبت روز دختر و با شعار «دختر قوی، مادر قوی، ایران قوی» و به صورت عمومی است و همه دستگاه های اجرایی در آن مشارکت فعال دارند.
نیکروز خاطرنشان کرد که این همایش پیاده روی در شهر یاسوج از ساعت  هفت و نیم صبح از محل میدان انقلاب  شروع و تا پارک ولایت جنب استانداری ادامه دارد.
مدیرکل برنامه‌ریزی، نوسازی و تحول اداری استانداری هم ضمن تبریک میلاد حضرت معصومه(ع) و روز دختر به دختران ایران اسلامی و به خصوص دختران استان کهگیلویه وبویراحمد گفت: همه دستگاه های اجرایی برای هرچه بهتر و باشکوهتر برگزاری این همایش بزرگ فرهنگی ورزشی به مناسبت روز دختر همکاری کنند و صبح با نشاطی را برای مردم فراهم سازند.    
زینب خواجه زاده ترویج فرهنگ ورزش همگانی و تقویت نشاط، سلامتی و پیوندهای خانوادگی با برگزاری همایش‌های پیاده روی خانوادگی را از اهداف این همایش عنوان کرد و افزود: برنامه‌های فرهنگی ورزشی در ترویج فرهنگ ورزش و تحرک در بین بانوان و ارتقای سطح سلامت خانواده ها موثر است.
خواجه زاده به حضور پرشور بانوان و خانواده ها در این همایش دعوت کرد و اظهار داشت: حضور بالای بانوان در این برنامه نشان دهنده اهمیت سلامتی و ورزش در جامعه و علاقه مندی بانوان به شرکت در فعالیت های ورزشی، فرهنگی و سلامت محور است.
 در پایان این همایش به قید قرعه به تعدادی از شرکت کنندگان جوایزی اهدا می شود.

انتهای پیام