طراحی سایت و قالب وردپرس
 • تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ۲۴ تیر, ۱۳۹۸ | کد خبر : 41349 | نویسنده : مدیر پایگاه خبری موج جوان
 •   

  موج جوان:پس دوران سکان داری فرمانداری گچساران توسط عبدالرحیم رحیمی مسئولیت این امر خطیر به علی خوان پایه واگذار شد. انتخاب فرماندار گچساران آن هم از خطه بویراحمد گرمسیر به نظر می رود برای نمک گیری این ایل بزرگوار همشهریم باشد. خوان پایه برخلاف رحیمی که رک و راست خواسته ها و تصمیماتش را مطرح […]

  موج جوان:پس دوران سکان داری فرمانداری گچساران توسط عبدالرحیم رحیمی مسئولیت این امر خطیر به علی خوان پایه واگذار شد.


  انتخاب فرماندار گچساران آن هم از خطه بویراحمد گرمسیر به نظر می رود برای نمک گیری این ایل بزرگوار همشهریم باشد.
  خوان پایه برخلاف رحیمی که رک و راست خواسته ها و تصمیماتش را مطرح می نمود ، در لفافه و به اصطلاح با پنبه سر می برد.سال ۱۳۹۸ علی رغم نزول رحمت الهی ،بسیاری ها را غمگین کرد و عده ای زیادی را هم بی خانمان و بی سر پناه کرد.
  از این بی خانمانی و دربه دری خبرنگاران مستقل وفاقد جناح سیاسی در گچساران هم در امان نماندند و به نرمی و لطافت از جلسات فرمانداری حذف شدند.
  از طرفی فرماندار میهمان وزارت کشور و این پست می باشد و کارمند رسمی نیست اما حمیدنارکی مدیر روابط عمومی این مجموعه از پرسنل رسمی و مواجب بگیر دولت است که برای انجام امورات روابط عمومی و ارتباط با خبرنگاران حقوق می گیرد.
  اگرچه در گذشته هم فعالیت این حوزه حساس در فرمانداری اندک بود اما این ضعف و به نوعی خود مختاری در سال ۹۸ شدت یافت و خبرنگاران بسیاری از گردونه خبر حذف شدند واداره ارشاد به عنوان دستگاه پشتیبان رسانه هم یا قدرتی برای دفاع از خبرنگار ندارد و یا اینکه او هم نمی خواهد از خبرنگار غیر هم پیاله دفاع کند !

  تصور من درخوشبینانه ترین حالت  ممکن اینست که حمید نارکی مدیر روابط عمومی فرمانداری از جایگاهش ناراضی است و دشمنی با خبرنگارندارد و اتفاقا بچه های خبرنگار رادوست دارد اما عدم رضایت از جایگاه اداری و برطرف نشدن خواسته هایش موجب دلسردی او شده است ودربدبینانه ترین حالت ممکن تصور من اینست مدیر محترم روابط عمومی فرمانداری با چند خبرنگار گردن کلفت نفوذی تبانی کرده است تا در آستانه انتخابات فضای رسانه ای وعملکرد ادارات را سرد جلوه بدهد تا به خواسته های سیاسی خود وانتظاراتش از نماینده گچساران و باشت دست یابد.

  علی رغم تذکر رضا غریب پور جهان آباد رئیس دادگستری گچساران به فرماندار محترم و مدیران ادارات مبنی بر دعوت از همه خبرنگاران در همه جلسات بازهم خبرنگارانی که وابستگی به هیچ نهادی وجناح و فردی ندارند در جلسات دعوت نمی شوند وخبرنگاران حامی روابط عمومی فرمانداری می گویند خبرنگار باید دنبال خبر باشد اما قبل از برگزاری همایش همدلی مدیر مسئول پایگاه خبری صدای گچساران بدون دعوت به داخل جلسه می رود اما امیر حسین نوروزی رئیس اداره ارشاد کاملا محترمانه و بدون بی ادبی به او می گوید ما خبرنگار دعوت نکردیم !

  به راستی مسئولیت این همه خود مختاری و خودکامگی و بی مهری به رسانه های گچساران چه کسی است ؟حال که اداره فرهنگ و ارشاد هم کاری از دستش بر نمی آیدو به سخن ریاست محترم دادگستری مبنی بر دعوت خبرنگاران به جلسات بی احترامی می شود کدام مرجع به داد خبرنگاران می رسد؟ بر این باور هستم که دولت تدبیر و امید از این همه ناامیدی ایجاد شده در بام نفتی ایران اطلاع ندارد و صدای خبرنگاران را نمی شنود چرا نماینده اش در گچساران خبرنگاران را ناامید کرده است.

  انتهای پیام/سعید روزافزای/مدیر مسئول پایگاه خبری موج جوان

  ما را دنبال کنید موج جوان

  نظرات در مورد » “فرماندار تدبیر و امید در گچساران خبرنگاران را از دولت نا امید کرد/بی توجهی فرماندار به درخواست رئیس دادگستری گچساران”
  1. ساسان گفت:

   سلام شرمنده خاک بر سر …….و رییس…… باید از خبرنگاران استفاده کند یا انها باید نادید کرفت شوند .؟


  امروز دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۸
  • تـــازه ترین خبرها
  • پـــربازدیدترین ها
 • آیین افتتاحیه منظومه روستایی دیل و سالن ورزشی چند منظور مارین برگزار شد+گزارش تصویری/تاج گردون در جمع مردم دیل : درخصوص اظهار نظر دوستا ن و معتمدین که فرمودند چرا در فلان نقطه کار انجام شدو در نقطه ی دیگر انجام نشد باید عرض کنم اینها را مقایسه کنید با زمانی اصلا کار نشد
 • جلسه بافت فرسوده و منظومه روستایی گچساران برگزار گردید/شوخی تاج گردون با مدیران:ثبات مدیریتی در گچساران برای ما مشکل ایجاد کرده است
 • یادداشت به قلم مدیر مسئول /اصحاب رسانه ومطبوعات مظلومین جامعه امروزی /ماده ۴ از فصل سوم قانون مطبوعات جمهوری اسلامی ایران: هیچ مقام دولتی و غیر دولتی حق ندارد برای چاپ مطلب یا مقاله‌ای درصدد اعمال فشار بر مطبوعات بر آید و یا به سانسور و کنترل‌نشریات مبادرت کند/مجازات قدرت نمایی به واسطه جایگاه اداری و برخی نهاد های خاص وتهدید خبرنگار چیست؟
 • محضر شریف دادستان محترم شهرستان گچساران/مدیر مسئول پایگاه خبری موج جوان در آستانه انتخابات ۹۸ در گچساران تهدید شد/آیا فرد تهدید کننده وابسته به نهاد های خاص است؟؟؟
 • جلسه پیشگیری از وقوع جرم  با موضوع جرائم انتخاباتی در دادگستری شهرستان گچساران برگزار گردید/تصاویر
 • آیین افتتاح مرکز رشد واحدهای فناور گچساران با حضور قائم مقام معاون پژوهش وزیر علوم برگزار شد+تصاویر
 • مدیرکل بهزیستی استان کهگیلویه و بویراحمد از ۴معلول گچسارانی تجلیل کرد/گزارش تصویری
 • با حضور مدیرکل بهزیستی استان /آیین افتتحاح یک باب منزل دو معلولی در روستای سراب ننیز برگزار شد+گزارش تصویری
 • ۲۰۷بیمار آلوده به ویروس “اچ آی وی” در کهگیلویه و بویراحمد شناسایی شد
 • جشن روز جهانی معلولان توسط باشگاه کتابخوانی رنگین کمان( معلولان کم توان ذهنی و جسمی) گچساران برگزار گردید/تصاویر
 • مدارس پیش دبستانی و دبستانی کل استان در روز چهار شنبه تعطیل است/جزئیات
 • همایش نماز با حضور مدیر کل آموزش و پرورش استان برگزار شد/از برگزیدگان همایش هاتجلیل شد/تصاویر
 • مدیر جهاد کشاورزی گچساران جزئیات احداث ایستگاه پمپاژ و خط انتقال تامین آب اراضی باباکلان را تشریح کرد
 • سری دوم تصاویر جلسه نماینده گچساران و باشت بامردم
 • کنایه تاج گردون به رقبای سیاسی اش:عزیز تو با چه دیدی می خواهی پا به عرصه خدمتی بگذاری که از همین روز اول جوانش را آشوبگر می نامی،توهین نکن به خودت و جامعه ات به من این چیزها نمی چسبد/رهبری به ۱۵ نفر از سران کشور ماموریت دادند تا در مورد مسائل مهم کشور تصمیم گیری کنند و فرمانش هم حکیمانه بود
 • نماینده گچساران و باشت :به من خرده می گیرند که تاج گردون نخبه کشی می کند تا تاج گردون نخبه ها را رشد نمی دهد/نخبه کشی زمانی بود که جوانان ما را از این شهرها فراری دادند و آن هم مربوط به یک دهه و دو دهه قبل بود و آنانی که حضور ذهن دارند می دانند چه می گویم و نمی خواهم این موضوع را باز کنم برخی درد دل ها و غم ها را اما می خواهم بگویم که در چه دورانی باچه کسانی زندگی کرده ایم و چه کسانی نخبه گان را کشتند.
 • تاج گردون در جمع مردم:افتخار این را دارم که بگویم فرزند گچساران و باشت و استان کهگیلویه و بویراحمد و وکیل این ملت در خانه ملت/همه شمایی که حضور دارید به اجبار نیامدید بایک دعوت و یک پیام و یک تلفن و یا یک خبر آمده اید و این برای من ارزشمند است تا بگویم یاران من استیجاری و سربه زیر نیستند و یاران من کسانی هستند که با افتخار سینشان را سپر می کنند و فرزندخودشان را راهی  ادامه خدمت می کنند و اما بعد از کار عمرانی نباید فراموش کنیم که چه بودیم و چه هستیم .
 • سری اول گزارش تصویری از حضور مردم گچساران در جلسه گزارش عملکرد نماینده گچساران و باشت
 • اعضای هیئت نظارت شورای نگهبان بر انتخابات مجلس حوزه گچساران و باشت منصوب شدند
 • یادداشت به قلم عبدالمناف محسنی/نماینده ها  از خواب خرگوشی برخیزند