سید احسان عسکری روز دوشنبه در بازدید تیم اقتصادی استان از مجتمع فولاد بویراحمد افزود: رفع بی کاری، ایجاد اشتغال و ارتقای درآمد استان چارچوب هایی هستند که در تصمیم گیری ها مدنظر است.
وی با اشاره به شعار جهش تولید با مشارکت مردم در سال ۱۴۰۳ گفت از برنامه های استان استفاده از ظرفیت مردم در حوزه اقتصادی است که منجر به جهش تولید، ایجاد اشتغال و کاهش نرخ بیکاری در استان می شود.
عسکری بیان کرد: تیم اقتصادی استان در جهت لبیک به فرمان رهبری برای تحقق شعار سال و سیاست و راهبرد کلان تعیین شده، شبانه روزی تلاش می کند و از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد.
معاون اقتصادی استانداری خواستار همکاری همه دستگاه ها برای جلوگیری از رکود و تعطیلی واحدها شد و گفت: بستن حساب تجاری به مثابه بستن یک شریان خونی در بدن است و اگر حساب تجاری واحد اقتصادی بسته شود با رکود مواجه می شود.
مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان هم گفت: تمام تلاش ما این است که بتوانیم نقش موثری و تسهیل کننده‌ای در روند چرخه تولید ایفا کنیم.
سید امیرتیمور موسویان خاطرنشان کرد: تصمیمات خوبی جهت رفع مشکلات این مجتمع اتخاذ شده است که با رفع این موانع، شاهد تسریع در روند تولیدی و بهبود فضای اقتصادی استان خواهیم بود.

انتهای پیام